Apple Magic Keyboard for iPad Air 13-inch (M3) | Wired | Keyboard | Russian | White
- TootjadApple
- Mudel: MDFW4RS/A
- Saadavus: 5
-
390€
Apple Magic Keyboard for iPad Air 13-inch (M3) | Wired | Keyboard | Russian | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 258.00 mm |
| Gross height (mm) | 22.00 mm |
| Gross weight | 1.12 kg |
| Gross width (mm) | 202.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | Russian |
| Net weight | 0.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 893 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | Magic Keyboard for iPad Air 13-inch (M3) |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Keyboard |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Ühilduvus | Apple iOS |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





